Svítidlo RABALUX 71018 KATINA, LED 36W, IP20, 4000K, 1550lm, bílá
Kulaté stropní svítidlo Katina s třpytivým efektem doporučujeme těm, kteří hledají model střídmý, ale zároveň poskytující extra funkce do moderního obývacího pokoje či ložnice. Díky bílé barvě svítidla téměř splyne s typickým světlým odstínem stropu. Katina, vyrobená z kovu, je doplněna plastovým stínítkem a má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy F, který má výkon 36 W, svítivost 3070 lumenů se stínítkem, 3600 lumenů bez stínítka a skutečně fantastická životnost: 50 000 hodin! Barevnou teplotu lampy lze nastavit v rozmezí 3000-6500 K, tzn. může svítit teplým, přirozeným nebo studeným bílým světlem. Mezi další doplňky patří nastavitelný jas, paměť, časovač a noční funkce. Barevnou teplotu a funkci paměti lze nastavit pomocí spínače nebo dálkového ovladače, zatímco jas a funkci časovače lze nastavit pomocí dálkového ovladače. Průměr stropního svítidla je 475 mm a vzdálenost od stropu 70 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.32 kg |
| EAN: | 5996595710187 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 475 mm |
| Příkon (W): | 36 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 3070 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 70 |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
