Svítidlo RABALUX 71019 NEGAN, LED 24W, IP20, 4000K, 2460lm, stříbrná
Toto je stropní svítidlo, které obsahuje několik svítidel: Negan je model, který se dá různými způsoby obměňovat a v moderním obývacím pokoji může vždy vypadat jako nový. Tři dlouhé, čtvercové tyče a obdélníkový ozdobný podtavec – to je vše, z čeho je kovová lampa stříbrné barvy vyrobena, doplněná bílými plastovými stínítky. Tato jednoduchost však není však zavádějící: tyče, které tvoří lampu, lze otáčet, díky čemuž mohou být uspořádány do mnoha různých tvarů. Centrální zdroj světla obývacího pokoje tedy může být každý den jiný. Stropní svítidlo má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G, s výkonem 24 W, svítivostí 1550 lumenů se stínítkem, 2850 lumenů bez stínítka a životností 20 000 hodin. Barevná teplota svítidla je 4000 K, tzn. svítí přirozeným bílým světlem a vytváří moderní, čistý efekt v obývacím pokoji. Šířka svítidla Negan je 1140 mm a vzdálenost od stropu 85 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.86 kg |
| EAN: | 5996595710194 |
| Šířka (mm): | 1140 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | stříbrná |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 24 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1550 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 85 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
