Svítidlo RABALUX 71020 NEGAN, LED 40W, IP20, 0K, 0lm, stříbrná
Toto je stropní svítidlo, které obsahuje několik svítidel: Negan je model, který se dá různými způsoby obměňovat a v moderním obývacím pokoji může vždy vypadat jako nový. Pět dlouhých čtvercových tyčí a malý, obdélníkový ozdobný podtavec – to vše tvoří kovová lampa stříbrné barvy doplněná bílými plastovými stínítky. Tato jednoduchost je však zavádějící: tyče, které tvoří lampu, lze otáčet, díky čemuž mohou být uspořádány do mnoha různých tvarů. Centrální zdroj světla obývacího pokoje tedy může být každý den jiný. Stropní svítidlo má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G, s výkonem 40 W, svítivostí 2 460 lumenů s digestoří, 4 850 lumenů bez digestoře a životností 20 000 hodin. Barevná teplota svítidla je 4000 K, tzn. svítí přirozeným bílým světlem a vytváří moderní, čistý efekt v obývacím pokoji. Šířka svítidla Negan je 1780 mm a vzdálenost od stropu 115 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.98 kg |
| EAN: | 5996595710200 |
| Šířka (mm): | 1780 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | stříbrná |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 40 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2460 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 115 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
