Svítidlo RABALUX 71023 BOIRE, E27 3x MAX 40W, IP20, 0K, 0lm, černá
Trojité stropní svítidlo Boire v industriálním stylu může být útulným doplňkem moderního obývacího pokoje nebo ložnice. Model vyrobený z černého kovu a dřeva je doplněn o obdélníkový mřížkový kryt, který umožňuje vidět světelné zdroje v jejich celistvosti. Dřevěný panel umístěný na vrchu čtvercového kovového dekorativního podstavce dodává vzhledu Boire trochu tepla. Svítilnu lze použít se třemi světelnými zdroji, každý s výkonem do 40 W, objímka typu E27. Dle vkusu a místa instalace si můžeme zvolit světelné zdroje s teplým nebo přirozeným bílým světlem. Pokud lampu umístíte do ložnice, měli byste ji používat se zdroji teplého bílého světla, které pomáhají vytvářet domácí, intimní atmosféru. Rozměry trojitého stropního svítidla Boire: šířka 440 mm, výška 180 mm, vzdálenost od stropu 210 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.388 kg |
| EAN: | 5996595710231 |
| Šířka (mm): | 440 mm |
| Výška (mm): | 180 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | kov/dřevo |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 210 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
