Svítidlo RABALUX 71024 BOIRE, E27 4x MAX 40W, IP20, 0K, 0lm, černá
Čtyřdílné stropní svítidlo Boire v industriálním stylu může být výrazným doplňkem moderního obývacího pokoje nebo ložnice. Svítilna vyrobená z černého kovu a dřeva je doplněna o čtvercové stínidlo, které umožňuje vidět zdroje světla v jejich celistvosti. Dřevěná deska upevněná na čtvercovém kovovém ozdobném podstavci, na který jsou spojena jednotlivá stínítka svítidla, dodává vzhledu Boire trochu tepla. Svítilnu lze použít se čtyřmi světelnými zdroji, každý s výkonem do 40 W, objímka typu E27. Dle vkusu a místa instalace si můžeme zvolit světelné zdroje s teplým nebo přirozeným bílým světlem. Pokud lampu umístíte do ložnice, měli byste ji používat se zdroji teplého bílého světla, které pomáhají vytvářet domácí, intimní atmosféru. Velikost stropního svítidla Boire four je 300x300 mm, vzdálenost od stropu 215 mm, montážní průměr je 220 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.575 kg |
| EAN: | 5996595710248 |
| Šířka (mm): | 300 mm |
| Výška (mm): | 300 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | kov/dřevo |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 215 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
