Svítidlo RABALUX 71025 RATTAN, E27 1x MAX 15W, IP20, 0K, 0lm, černá
Přirozeně vypadající nástěnné Rattan svítidlo doporučujeme především milovníkům skandinávského stylu do obývacího pokoje nebo ložnice. Model vyrobený z kovu a dřeva je doplněn přírodním ratanovým stínítkem ve tvaru deštníku visícím dolů a lze jej připevnit na stěnu pomocí malého kulatého ozdobného podstavce. Řídce tkaný ratan umožňuje světlu volně proudit ze svítidla, takže svítivost žárovky je dobrá. Dřevěná tyč podpírající stínítko lampy posiluje přirozený, svěží vzhled ratanu. Svítilnu lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu až 15 W, objímkou typu E27. Světelný zdroj s teplým bílým světlem může pomoci vytvořit v ložnici intimní, domáckou atmosféru, zatímco moderní, čistě vypadající přirozené bílé světlo se může více hodit do obývacího pokoje, který patří mezi velmi frekventované místnosti v domě. Rozměry nástěnného svítidla Rattan: výška 270 mm, průměr 130 mm, vzdálenost od stěny 200 mm, montážní průměr 100 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.395 kg |
| EAN: | 5996595710255 |
| Výška (mm): | 270 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | přírodní |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | ratan |
| Materiál svítidla: | kov/dřevo |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 130 mm |
| Styl svítidla: | Skandinávská |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 200 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
