Svítidlo RABALUX 71028 UBUL, E27 1x MAX 60W, IP20, 3000-6500K, 1600lm, buk
Nástěnné svítidlo Ubul, které je jedním z představitelů skandinávského stylu, doporučujeme těm, kteří si do svého domova rádi vybírají zařízení z přírodních materiálů, zejména do obývacího pokoje a ložnice. Tento dřevěný model v bukové barvě lze připevnit na zeď pomocí úzkého, vertikálně umístěného dekorativního podstavce a stínítko lampy obklopené válcovým stínítkem visí dolů z dřevěné nosné tyče kolmo k dekorativnímu podtsavci. Textilní kabel vybavený vypínačem je provlečen přes jednotlivé dřevěné prvky a sahá až k hlavě svítilny. Ubul lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu až 60 W, typu E27. Podle vkusu a efektu, kterého chceme dosáhnout, můžeme do lampy zvolit teplou nebo přírodní bílou žárovku. Rozměry nástěnného svítidla Ubul: výška 290 mm, průměr stínítka 50 mm, vzdálenost svítidla od stěny 290 mm, délka kabelu 1500 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.495 kg |
| EAN: | 5996595710286 |
| Výška (mm): | 290 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | buk |
| Materiál stínidla: | 0 |
| Materiál svítidla: | dřevo |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 50 mm |
| Styl svítidla: | Skandinávská |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 290 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
