Svítidlo RABALUX 71035 CERRIGEN, LED 24W, IP20, 3000-6500K, 3380lm, bílá
Kruhové stropní svítidlo Cerrigen je inteligentní svítidlo, které splňuje všechny potřeby a zaujme své místo v každém moderním obývacím pokoji nebo ložnici. Bílý model vyrobený z kovu je doplněn bílým plastovým stínítkem a má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G, s výkonem 24 W, svítivostí 1950 lumenů se stínítkem, 2250 lumenů bez stínítka a životnost 25 000 hodin. Barevnou teplotu lampy lze nastavit v rozmezí 3000-6500 K, tzn. může svítit teplým, přirozeným nebo studeným bílým světlem. Mezi další doplňky patří nastavitelný jas, RGB osvětlení, paměť a funkce časovače. A to není všechno: Cerrigen lze ovládat přes Wi-Fi nebo Bluetooth! Teplotu barev, jas a časovač lze ovládat pomocí aplikace v telefonu, zatímco funkce paměti lze nastavit spínačem. Průměr stropního svítidla je 310 mm a vzdálenost od stropu pouhých 55 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 5996595710354 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 310 mm |
| Příkon (W): | 24 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1950 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 55 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
