Svítidlo RABALUX 71036 CERRIGEN, LED 48W, IP20, 3000K, 2160lm, bílá
Velké kulaté stropní svítidlo Cerrigen je inteligentní svítidlo, které splňuje všechny potřeby a se svou vysokou svítivostí může být ideálním centrálním zdrojem světla v každém moderním obývacím pokoji. Bílý model vyrobený z kovu je doplněn bílým plastovým stínítkem a má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G o výkonu 48 W, svítivostí 3380 lumenů se stínítkem, 4810 lumenů bez stínítka a životností 25 000 hodin. Barevnou teplotu lampy lze nastavit v rozmezí 3000-6500 K, tzn. může svítit teplým, přirozeným nebo studeným bílým světlem. Mezi další doplňky patří nastavitelný jas, RGB osvětlení, paměť a funkce časovače. A to není všechno: Cerrigen lze ovládat přes Wi-Fi nebo Bluetooth! Teplotu barev, jas a časovač lze ovládat pomocí aplikace v telefonu, zatímco funkce paměti lze nastavit spínačem. Průměr stropního svítidla je 500 mm a vzdálenost od stropu 80 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.155 kg |
| EAN: | 5996595710361 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 500 mm |
| Příkon (W): | 48 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 3380 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 80 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
