Svítidlo RABALUX 71037 TESIA, LED 36W, IP20, 3000-6000K, 3600lm, zlatá
Velké kulaté stropní svítidlo Tesia doporučujeme těm, kteří hledají jednoduchý, ale elegantní model do moderního obývacího pokoje nebo ložnice. Toto svítidlo s tenkým převděním je praktické a prostorově nenáročné, ale zároveň bude spolehlivě osvětlovat místnost dlouhá léta. Lampa zlaté barvy z kovu je doplněna o bílé plastové stínítko. Tesia má zabudovaný LED světelný zdroj s výkonem 36 W, svítivostí 2300 lumenů se stínítkem, 2880 lumenů bez stínítka a mimořádnou životností: 50 000 hodin! Barevná teplota světelného zdroje bez blikání je 3000 K, tzn. svítí teplým bílým světlem, které je v souladu se zlatou barvou svítidla a pomáhá vytvářet v místnosti intimní, domáckou atmosféru. CRI (index podání barev) Tesia je nad 80%, což se považuje za mimořádně dobré. Průměr stropního svítidla je 400 mm a vzdálenost od stropu pouhých 50 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.045 kg |
| EAN: | 5996595710378 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | zlatá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 400 mm |
| Příkon (W): | 36 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2160 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 50 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
