Svítidlo RABALUX 71038 TESIA, LED 60W, IP20, 3000K, 2160lm, zlatá
Velké kulaté stropní svítidlo Tesia doporučujeme těm, kteří hledají jednoduchý, ale elegantní a všestranný model do moderního obývacího pokoje nebo ložnice. Toto svítidlo s tenkým provedením je praktické a prostorově nenáročné, ale zároveň bude spolehlivě osvětlovat místnost po mnoho let. Lampa zlaté barvy z kovu je doplněna o bílé plastové stínítko. Tesia má zabudovaný LED světelný zdroj s výkonem 60 W, svítivostí 3760 lumenů se stínítkem, 4800 lumenů bez stínítka a mimořádnou životností: 50 000 hodin! Barevnou teplotu světelného zdroje bez blikání lze nastavit mezi 3000 a 6000 K, tzn. může svítit teplým, přirozeným nebo studeným bílým světlem. Lampa je také stmívatelná, čili lze regulovat její jas, má i paměťovou a noční funkci. CRI (index podání barev) Tesia je nad 80%, což se považuje za mimořádně dobré. Průměr stropního svítidla je 600 mm a vzdálenost od stropu pouhých 50 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.475 kg |
| EAN: | 5996595710385 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | zlatá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 600 mm |
| Příkon (W): | 60 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 3600 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 50 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
