Svítidlo RABALUX 71040 TESIA, LED 36W, IP20, 3000-6000K, 3600lm, stříbrná
Velké kulaté stropní svítidlo Tesia doporučujeme těm, kteří hledají jednoduchý, ale efektní model s dlouhou životností do moderního obývacího pokoje nebo ložnice. Toto svítidlo s tenkým provedením je praktické a nenáročné na prostor, ale zároveň spolehlivě osvětlí místnost po celá léta. Stříbrná svítilna vyrobená z kovu je doplněna o bílé plastové stínítko. Tesia má zabudovaný LED světelný zdroj s výkonem 36 W, svítivostí 2550 lumenů se stínítkem, 2880 lumenů bez stínítka a mimořádnou životností: 50 000 hodin! Teplota barvy světelného zdroje bez blikání je 4000 K, tzn. svítí přirozeným bílým světlem, což má za následek čistý, moderní efekt. CRI (index podání barev) Tesia je nad 80%, což se považuje za mimořádně dobré. Průměr stropního svítidla je 400 mm, montážní průměr 95 mm a vzdálenost od stropu pouhých 1200 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.32 kg |
| EAN: | 5996595710408 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | stříbrná |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 400 mm |
| Příkon (W): | 36 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2160 lumen |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 50 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
