Svítidlo RABALUX 71080 NIYLAH, E27 1x MAX 25W, IP20, 0K, 0lm, černá
Nástěnné svítidlo Niylah v moderním stylu může být útulným kusem nábytku v obývacím pokoji nebo ložnici. Lampa černé barvy z kovu a dřeva je doplněna o válcové skleněné stínítko jantarové barvy, které naplňuje světlo vycházející z nitra svítidla teplými tóny. Niylah lze připevnit na stěnu pomocí obdélníkového, vertikálně namontovaného dekorativního podstavce a lze jej použít se světelným zdrojem do 25 W. Typ objemky E27. K tomuto modelu se nejvíc hodí světelný zdroj s teplým bílým světlem, který pomáhá vytvářet v místnosti domácí, intimní atmosféru. Jelikož stínítko umožňuje vidět zdroj světla, vyplatí se použít lampu s estetickou žárovkou jiného tvaru než obvykle. Rozměry nástěnného svítidla Niylah: šířka 120 mm, výška 200 mm, průměr 95 mm, vzdálenost od stěny 155 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.694 kg |
| EAN: | 5996595710804 |
| Šířka (mm): | 120 mm |
| Výška (mm): | 200 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | jantarová barva |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | kov/dřevo |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 95 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 155 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
