Svítidlo RABALUX 71083 NIYLAH, E27 3x MAX 25W, IP20, 4000K, 1900lm, černá
Trojité stropní svítidlo Niylah v moderním stylu může být útulným kouskem nábytku do obýváku. Lampa černé barvy z kovu a dřeva je doplněna o válcová skleněná stínítka jantarové barvy, která vyplňují světlo vycházející z nitra svítidel teplými tóny. Niylah může být připevněn ke stropu pomocí obdélníkového dekorativního podstavce a může být použit se třemi světelnými zdroji do 25 W. Typ objímek je E27. Stínítka svítidel jsou uspořádána v řadě vedle sebe na nosné liště, která je z obou stran obložena dřevem. K tomuto modelu se nejlépe hodí světelné zdroje s teplým bílým světlem, které pomáhají vytvářet domácí intimní atmosféru. Jelikož stínítka umožňují vidět světelné zdroje, vyplatí se použít estetické žárovky s jiným tvarem než obvykle. Rozměry stropního svítidla Niylah: šířka 550 mm, průměr každého stínítka je 95 mm, vzdálenost svítidla od stropu 215 mm, hloubka instalace 250 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.882 kg |
| EAN: | 5996595710835 |
| Šířka (mm): | 550 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | jantarová barva |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | kov/dřevo |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 95 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 215 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
