Svítidlo RABALUX 71084 TAMUR, LED 21W, IP20, 0K, 0lm, buk
Díky svému čistému designu a značnému jasu může být stropní svítidlo Tamur dobrou volbou do mnoha moderních zařízení obývacího pokoje. Model vyrobený z kovu a dřeva v barvě buku je doplněn o bílé plastové stínítko a lampu lze uchytit na strop pomocí obráceného lichoběžníkového dřevěného dekoračního podstavce. Osvětlení zajišťují dva dlouhé, hranaté světelné prvky probíhající rovnoběžně se stropem a navzájem posunuté. Tamur má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy F, který má výkon 21 W, svítivost 1900 lumenů se stínítkem, 2490 lumenů bez stínítka a životnost 30 000 hodin. Teplota barvy stropní svítilny je 4000 K, takže vyzařuje moderní, čistě vypadající přirozené bílé světlo, které se dobře hodí do této frekventované místnosti v našem domě. Rozměry Tamur: šířka 800 mm, montážní hloubka 250 mm a vzdálenost od stropu pouhých 55 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.81 kg |
| EAN: | 5996595710842 |
| Šířka (mm): | 800 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | buk |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | kov/dřevo |
| Příkon (W): | 21 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1900 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 55 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
