Svítidlo RABALUX 71091 ADALLA, E27 1x MAX 40W, IP20, 3000K, 1050lm, matná černá
Nástěnné svítidlo Adalla ve skandinávském stylu doporučujeme především těm, kteří mají rádi modely z přírodních materiálů. Toto matné černé kovové svítidlo, určené do obývacího pokoje nebo ložnice, doplněné je o vícebarevné ratanové stínítko ve tvaru sudu a lze jej připevnit na stěnu pomocí kulatého dekorativního podstavce. Světlo dolů směřující ienidla lampy je pěkně filtrováno řídce tkaným ratanem, což umožňuje příjemné osvětlení. Adalla lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu až 40 W, objímkou typu E27. K tomuto modelu se nejvíce hodí světelný zdroj s teplým bílým světlem, kterým lze v místnosti navodit domácí, intimní atmosféra. Rozměry nástěnného svítidla: výška 370 mm, průměr 170 mm, vzdálenost od stěny 240 mm, montážní průměr 120 mm. Lampa Adalla je dodávána bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.645 kg |
| EAN: | 5996595710910 |
| Výška (mm): | 370 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | vícebarevný |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | ratan |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 170 mm |
| Styl svítidla: | Skandinávská |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 240 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
