Svítidlo RABALUX 71102 VENDEL, LED 18W, IP20, 3000K, 1850lm, bílá
Kulaté stropní svítidlo Vendel se vyznačuje jednoduchým čistým designem, díky kterému může být tento model decentním praktickým kusem nábytku téměř v každém moderním obývacím pokoji či ložnici. Pokud hledáte centrální zdroj světla do místnosti, Vendel může být vynikající volbou se svými velkými rozměry a značnou svítivostí. Bílé tělo svítidla vyrobené z kovu je doplněno o bílé plastové stínítko. Vendel má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G, který má výkon 18 W, svítivost 1450 lumenů se stínítkem, 1800 lumenů bez stínítka a skutečně fantastickou životnost: 50 000 hodin! Světelný zdroj s barevnou teplotou 3000 K vyzařuje teplé bílé světlo, a proto je tato stropní svítilna obzvlášť dobrou volbou do ložnice, kde v hodinách před spaním pomáhá vytvářet útulnou, domácí atmosféru. Rozměry stropního svítidla Vende: průměr 320 mm, montážní průměr 300 mm a vzdálenost od stropu jen 55 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.564 kg |
| EAN: | 5996595711023 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 320 mm |
| Příkon (W): | 18 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1450 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 55 |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
