Svítidlo RABALUX 71104 VENDEL, LED 12W, IP20, 4000K, 1460lm, bílá
Kulaté stropní svítidlo Vendel se třpytivým efektem se vyznačuje jednoduchým čistým designem, díky kterému může být tento model decentním praktickým kusem nábytku téměř v každém moderním obývacím pokoji či ložnici. Bílé tělo svítidla vyrobené z kovu je doplněno o bílé plastové stínítko. Vendel má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy F, který má výkon 12 W, svítivost 1150 lumenů se stínítkem, 1200 lumenů bez stínítka a opravdu fantastickou životnost: 50 000 hodin! Světelný zdroj s barevnou teplotou 4000 K vyzařuje přirozené bílé světlo, a proto je toto stropní svítidlo obzvlášť dobrou volbou do obývacího pokoje, kde svým moderním čistým efektem dokonale podpoří společné aktivity ve večerních hodinách. Rozměry stropního svítidla Vendel: průměr 255 mm, montážní průměr 235 mm a vzdálenost od stropu jen 55 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.388 kg |
| EAN: | 5996595711047 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 255 mm |
| Příkon (W): | 12 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1150 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 55 |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
