Svítidlo RABALUX 71106 VENDEL, LED 24W, IP20, 3000K, 1000lm, bílá
Kulaté stropní svítidlo Vendel se třpytivým efektem se vyznačuje jednoduchým čistým designem, díky kterému může být tento model decentním praktickým kusem nábytku téměř v každém moderním obývacím pokoji či ložnici. Pokud hledáte centrální zdroj světla do místnosti, Vendel může být vynikající volbou se svými velkými rozměry a značnou svítivostí. Bílé tělo svítidla vyrobené z kovu je doplněno o bílé plastové stínítko. Vendel má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G, který má výkon 24 W, svítivost 1970 lumenů se stínítkem, 2400 lumenů bez stínítka a opravdu fantastickou životnost: 50 000 hodin! Světelný zdroj s barevnou teplotou 4000 K svítí teplým bílým světlem, proto je toto stropní svítidlo obzvlášť dobrou volbou do obývacího pokoje, kde svým moderním, čistým efektem skvěle podpoří společné aktivity ve večerních hodinách. Rozměry stropního svítidla Vendel: průměr 375 mm, montážní průměr 355 mm a vzdálenost od stropu jen 55 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.736 kg |
| EAN: | 5996595711061 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 375 mm |
| Příkon (W): | 24 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1970 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 55 |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
