Svítidlo RABALUX 71107 VENDEL, LED 12W, IP20, 3000K, 1350lm, bílá
Hranaté stropní svítidlo Vendel se vyznačuje jednoduchým čistým designem, díky kterému může být tento model decentním praktickým kusem nábytku téměř v každém moderním obývacím pokoji či ložnici. Bílé tělo svítidla vyrobené z kovu je doplněno o bílé plastové stínítko, hranatý tvar svítidla zjemňují zaoblené rohy. Vendel má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G, který má výkon 12 W, svítivost 1000 lumenů se stínítkem, 1200 lumenů bez stínítka a opravdu fantastickou životnost: 50 000 hodin! Světelný zdroj s barevnou teplotou 3000 K vyzařuje teplé bílé světlo, a proto je tato stropní svítilna obzvlášť dobrou volbou do ložnice, kde v hodinách před spaním pomáhá vytvářet útulnou, domácí atmosféru. Velikost stropního svítidla Vendel je 280x280 mm a vzdálenost od stropu pouhých 60 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.517 kg |
| EAN: | 5996595711078 |
| Šířka (mm): | 280 mm |
| Výška (mm): | 280 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 12 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1000 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 60 |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
