Svítidlo RABALUX 71110 PRUE, LED 40W, IP20, 3000-6500K, 0lm, bílá
Stropní svítidlo Prue v moderním stylu je vlastním navrženým modelem společnosti Rábalux. Svítilnu podlouhlého zaobleného tvaru doporučujeme do pozornosti těm, kteří mají rádi kreativní řešení osvětlení a zároveň hledají jasný centrální zdroj světla do obývacího pokoje či ložnice. Stropní svítidlo Prue v bílé a pískově žluté barvě je doplněno o bílé plastové stínítko a má zabudovaný LED světelný zdroj o výkonu 40 W, svítivostí svítidla 2460 lumenů, svítivostí světelného zdroje 4200 lumenů a barevnou teplotou 3000+6000 K. může působit obzvláště dobře ve velmi frekventovaných místnostech domova, v tomto případě v obýváku, kde trávíme nejaktivnější hodiny večeře. Rozměry ultratenkého stropního svítidla Prue: šířka 400 mm, výška 200 mm, montážní hloubka 330 mm a vzdálenost od stropu jen 45 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.32 kg |
| EAN: | 5996595711108 |
| Šířka (mm): | 400 mm |
| Výška (mm): | 200 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 40 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
