Svítidlo RABALUX 71111 GREMIN, LED 69W, IP20, 3000-6500K, 0lm, bílá
Stropní svítidlo Gremin v moderním stylu je model navržený značkou Rábalux. Svítilnu, která je vyrobena z hranatých tvarů, doporučujeme těm, kteří mají rádi modely s kreativním designem a zároveň hledají jasný centrální zdroj světla do obývacího pokoje či ložnice. Kovové stropní svítidlo Gremin v bílé a pískově žluté barvě je doplněno o bílé plastové stínítko a má zabudovaný LED světelný zdroj s výkonem 73 W, svítivostí svítidla 3750 lumenů, svítivostí světelného zdroje 8400 lumenů a barevnou teplotou lze změnit: 3000+6000 K. Jas lampy lze ovládat – stejně jako teplotu barev – pomocí dálkového ovladače. Velikost stropního svítidla Gremin je 400x400 mm, montážní průměr 350 mm, vzdálenost od stropu 75 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.915 kg |
| EAN: | 5996595711115 |
| Šířka (mm): | 400 mm |
| Výška (mm): | 400 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 73 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 75 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
