Svítidlo RABALUX 71113 BITSI, LED 23W, IP20, 3000-6500K, 0lm, černá
Stropní svítidlo Bitsi s živým, veselým vzhledem je model navržen značkou Rábalux. Šestihranné svítidlo vyrobené z kovu doporučujeme těm, kteří chtějí moderní, vzrušující designový model do svého obývacího pokoje nebo ložnice. Bitsi, která je nádherná v černé a pískově žluté barvě, je doplněna bílým plastovým stínítkem a má zabudovaný LED světelný zdroj o výkonu 23 W, svítivostí lampy 1000 lumenů, svítivostí světelného zdroje 2200 lumenů a barevná teplota 3000+6000 K. bílého světla může fungovat obzvláště dobře ve frekventovaných prostorách našeho domova, v tomto případě obývacího pokoje, kde trávíme nejaktivnější hodiny večeře. Velikost ultratenkého stropního svítidla Bitsi je 270x235 mm a vzdálenost od stropu pouhých 45 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| EAN: | 5996595711139 |
| Šířka (mm): | 248 mm |
| Výška (mm): | 248 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 23 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
