Svítidlo RABALUX 71115 BITSI, LED 74W, IP20, 4000KK, 1800lm, černá
Trojité stropní svítidlo Bitsi s živým, veselým vzhledem je model navržen značkou Rábalux. Svítilnu sestávající ze tří do sebe zapadajících šestihranných prvků doporučujeme do pozornosti těm, kteří hledají model s moderním, vzrušujícím designem a vysokým jasem do svého obývacího pokoje nebo ložnice. Zářivý v černé a pískové žluté barvě, Bitsi je vyroben z kovu a doplněn bílým plastovým stínítkem. Stropní svítidlo má zabudovaný LED světelný zdroj, jehož výkon je 72 W, svítivost svítidla 3200 lumenů, svítivost světelného zdroje 9100 lumenů a lze měnit jeho barevnou teplotu: kombinaci lze nastavit 3000+6000 K. Jas Bitsi lze také ovládat teplotu barev pomocí dálkového ovladače. Velikost ultratenkého designového stropního svítidla je 430x420 mm a vzdálenost od stropu pouhých 45 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.035 kg |
| EAN: | 5996595711153 |
| Šířka (mm): | 415 mm |
| Výška (mm): | 408 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 72 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
