Svítidlo RABALUX 71117 TAYTUM, LED 27W, IP20, 3000K, 1100lm, bílá
Kulaté stropní svítidlo Taytum doporučujeme těm, kteří hledají efektivní model s vysokým jasem do moderního obývacího pokoje nebo ložnice. Díky jednoduchému designu a bílé barvě kovové svítilny se snadno začlení do většiny interiérů a výborně se hodí i pro osvětlení větší místnosti. Tenké provedení Taytum je vyrobeno s bílým plastovým stínítkem a má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G, který má výkon 25 W, svítivost 1680 lumenů se stínítkem, 2880 lumenů bez stínítka a životnost 15 000 hodin. Barevná teplota světelného zdroje je 3000 K, tzn. svítí teplým bílým světlem, což pomáhá vytvářet v místnosti intimní, domácí atmosféru. Průměr stropního svítidla je 380 mm a vzdálenost od stropu pouhých 50 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 5996595711177 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 380 mm |
| Příkon (W): | 25 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1480 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 50 |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
