Svítidlo RABALUX 71118 EPORA, LED 27W, IP20, 3000K, 1250lm, matná černá
Kulaté stropní svítidlo Epora doporučujeme těm, kteří hledají jednoduchý, ale účinný centrální zdroj světla do moderního obývacího pokoje nebo ložnice. Díky designu bez ozdob a matné černé barvě se lampa vyrobená z kovu snadno integruje do většiny interiérů. Epora je vyrobena s bílým plastovým stínítkem a díky svému designu vyzařuje světlo na velké ploše. Stropní svítidlo má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G, s výkonem 25 W, svítivostí 1120 lumenů se stínítkem, 2880 lumenů bez stínítka a životností 15 000 hodin. Barevná teplota světelného zdroje je 3000 K, tzn. svítí teplým bílým světlem, což pomáhá vytvářet v místnosti intimní, domácí atmosféru. Průměr stropního svítidla Epora je 390 mm a vzdálenost od stropu je 70 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| EAN: | 5996595711184 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 390 mm |
| Příkon (W): | 25 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1100 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 70 |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
