Svítidlo RABALUX 71120 NESSIRA, LED 25W, IP20, 3000K, 1100lm, matná černá
Kulaté stropní svítidlo Nessira doporučujeme těm, kteří hledají efektivní model s vysokým jasem do moderního obývacího pokoje nebo ložnice. Matná černá kovová svítilna se dá jednoduše integrovat do většiny interiérů. Šikmé zářezy procházející kolem těla svítilny, navržené s pestrým reliéfem, nejenže dělají vzhled svítidla zajímavější, ale díky nim Nessira vyzařuje světlo i zboku. Tento model je doplněn bílým plastovým stínítkem a má zabudovaný LED světelný zdroj patřící do energetické třídy G o výkonu 25 W, svítivostí 1100 lumenů se stínítkem, 3000 lumenů bez stínítka a životností 15 000 hodin. . Barevná teplota světelného zdroje je 4000 K, tzn. svítí přirozeným bílým světlem, které vytváří čistý, moderní efekt v místnosti a je vhodné zejména do frekventovaných oblastí našeho domova. Průměr stropního svítidla je 390 mm a vzdálenost od stropu je 70 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.98 kg |
| EAN: | 5996595711207 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 390 mm |
| Příkon (W): | 25 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 980 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 70 |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
