Svítidlo RABALUX 71122 SABIRA, LED 8W, IP20, 4000K, 1600lm, černá
Nástěnné svítidlo Sabira jistě osloví všechny, kteří hledají speciální model s kreativním designem do moderního obývacího pokoje či ložnice. Černá lampa je vyrobena z kovu s kulatou základnou a dvěma dlouhými rameny, které se rozprostírají nahoru a dolů od podstavvce. Tělo svítidla je doplněno bílými plastovými stínítky. Sabira má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G, který má výkon 8 W, svítivost 340 lumenů se stínítkem, 790 lumenů bez stínítka a životnost 15 000 hodin. Teplota barvy lampy je 4000 K, tzn. svítí přirozeným bílým světlem, což vytváří čistý, moderní efekt. Rozměry nástěnného svítidla jsou následující: šířka 120 mm, výška 375 mm, montážní průměr 110 mm, vzdálenost od stěny 60 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.515 kg |
| EAN: | 5996595711221 |
| Šířka (mm): | 120 mm |
| Výška (mm): | 375 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 8 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 340 lumen |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 60 |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
