Svítidlo RABALUX 71123 RORIK, LED 18W, IP20, 4000K, 2300lm, bílá
Vysoce svítivé stropní svítidlo Rorik může být vhodným centrálním zdrojem světla v každém moderním obývacím pokoji nebo ložnici. Čistý, kulatý, bílý model téměř neznatelně splývádo typicky světlé barvy stropu. Tento model je ideální volbou pro ty, kteří preferují svítidla s jednoduchým, ale přesto elegantním vzhledem, které neodvádějí pozornost od akcentovaných částí výbavy. Rorik je celý z plastu a má vestavěný LED světelný zdroj energetické třídy F s výkonem 18 W, svítivostí 1600 lumenů s digestoří, 1900 lumenů bez digestoře a životností 25 000 hodin. Teplota barvy stropního svítidla je 4000 K, jeho přirozené bílé světlo vytváří čistý, moderní efekt. Průměr svítidla je 280 mm a jeho vzdálenost od stropu je pouze 55 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 5996595711238 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Průměr (mm): | 280 mm |
| Příkon (W): | 18 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1600 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 47 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
