Svítidlo RABALUX 71125 RORIK, LED 45W, IP20, 3000K, 1600lm, bílá
Vysoce svítivé stropní svítidlo Rorik může být vhodným centrálním zdrojem světla v každém moderním obývacím pokoji nebo ložnici. Čistý, kulatý, bílý model téměř neznatelně splývá do typicky světlé barvy stropu. Tento model je ideální volbou pro ty, kteří preferují svítidla s jednoduchým, ale přesto elegantním vzhledem, které neodvádějí pozornost od akcentovaných částí výbavy. Rorik je celý vyroben z plastu a má vestavěný LED světelný zdroj energetické třídy F s výkonem 45 W, svítivostí 3930 lumenů e stínítkem, 5000 lumenů bez stínítka a životností 25 000 hodin. Teplota barvy stropního svítidla je 4000 K, jeho přirozené bílé světlo vytváří čistý, moderní efekt. Průměr svítidla je 480 mm, vzdálenost od stropu 68 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.155 kg |
| EAN: | 5996595711252 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Průměr (mm): | 480 mm |
| Příkon (W): | 45 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 3600 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 68 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
