Svítidlo RABALUX 71127 ENGON, LED 18W, IP20, 3000K, 1900lm, stříbrná
Kulaté stropní svítidlo Engon je vhodnou volbou do každého moderního obývacího pokoje nebo ložnice. Model s jednoduchým tenkým designem nenápadně zapadá do roviny stropu. Pro ty, kteří preferují funkci před speciálním designem, je tato lampa perfektní volbou. Engon je stříbrné barvy s bílým stínítkem, vyroben výhradně z plastu a má vestavěný LED světelný zdroj spadající do energetické třídy G, s výkonem 18 W, svítivostí 1220 lumenů se stínítkem, 1800 lumenů bez stínítka a životnost 25 000 hodin. Teplota barvy stropního svítidla je 4000 K a jeho přirozené bílé světlo vytváří moderní, čistý efekt. Průměr Engonu je 270 mm a jeho vzdálenost od stropu je pouze 60 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.495 kg |
| EAN: | 5996595711276 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | stříbrná |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Průměr (mm): | 270 mm |
| Příkon (W): | 18 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1600 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 60 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
