Svítidlo RABALUX 71130 ENGON, LED 48W, IP20, 4000K, 3600lm, černá
Velké kulaté stropní svítidlo Engon je vhodnou volbou do každého moderního obývacího pokoje nebo ložnice. Model s jednoduchým tenkým designem nenápadně zapadá do roviny stropu. Pro ty, kteří preferují funkci před speciálním designem, je tato lampa perfektní volbou. Vysoce svítivý Engon je černý s bílým stínítkem, celý z plastu, má vestavěný LED světelný zdroj spadající do energetické třídy G, který má výkon 45 W, svítivost 2940 lumenů se stínítkem, 4600 lumenů bez stínítka a životnost 25 000 hodin. Teplota barvy stropního svítidla je 3000 K a jeho teplé bílé světlo pomáhá vytvořit intimní, domáckou atmosféru. Průměr Engonu je 480 mm a jeho vzdálenost od stropu je 70 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.265 kg |
| EAN: | 5996595711306 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Průměr (mm): | 480 mm |
| Příkon (W): | 45 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 3600 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 70 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
