Svítidlo RABALUX 71132 LUCAS, LED 12W, IP44, 4000K, 1260lm, bílá
Kulaté stropní svítidlo Lucas s nastavitelným mikrovlnným pohybovým senzorem je univerzální model: svou bílou barvou a decentním vzhledem může být vhodnou volbou do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně nebo koupelny každého moderního domova. Kovové svítidlo je doplněno bílým plastovým stínítkem. Lucas má vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 12 W, svítivostí 830 lumenů se stínítkem, 1200 lumenů bez stínítka a mimořádnou životností: 50 000 hodin! Přirozeně bílé světlo, zdroj světla bez blikání má barevnou teplotu 4000 K. Tento model se může pochlubit indexem podání barev (CRI) nad 80 %, což je považováno za velmi dobré. Krytí IP44 Lucas zajišťuje ochranu proti pronikání pevných částic větších než 1 mm v průměru a také proti stříkající vodě z libovolného směru. Průměr stropního svítidla je 265 mm a jeho vzdálenost od stropu je 100 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 5996595711320 |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 260 mm |
| Příkon (W): | 12 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 840 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 90 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
