Svítidlo RABALUX 71133 LUCAS, LED 18W, IP44, 4000K, 1680lm, bílá
Kulaté stropní svítidlo Lucas s nastavitelným mikrovlnným pohybovým senzorem je univerzální model: svou bílou barvou a decentním vzhledem může být vhodnou volbou do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně nebo koupelny každého moderního domova. Kovové svítidlo je doplněno bílým plastovým stínítkem. Lucas má vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 18 W, svítivostí 1180 lumenů se stínítkem, 1800 lumenů bez stínítka a velmi mimořádnou životností: 50 000 hodin! Teplota barvy přirozeného bílého zdroje světla bez blikání je 4000 K. Tento model se může pochlubit indexem podání barev (CRI) vyšším než 80 %, což je považováno za velmi dobré. Krytí IP44 Lucas zajišťuje ochranu proti pronikání pevných částic větších než 1 mm v průměru a také proti stříkající vodě z libovolného směru. Průměr stropního svítidla je 335 mm a jeho vzdálenost od stropu je 105 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.495 kg |
| EAN: | 5996595711337 |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 350 mm |
| Příkon (W): | 18 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1260 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 100 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
