Svítidlo RABALUX 71173 OSCAR2 LED 18W barva bílá 1350lm 4000K krytí IP20
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | stropní - přisazená |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| EAN: | 5996595711733 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| EPREL: | lightsources/1782473 |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Napětí (V): | 230V, 50Hz |
| Průměr (mm): | 340 mm |
| Příkon (W): | LED 18W |
| Svítivost (lumen): | 1350 lumen |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 80 |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
