Svítidlo RABALUX 7128 TAVERNA, E27 1x MAX 15W, IP44, -K, -lm, černá
Venkovní stojící svítidlo Taverna v klasickém stylu je vyrobeno z hliníku v matné černé barvě a je doplněno o průhledné plastové stínidlo. Můžete jej použít se světelným zdrojem vyzařujícím teplé nebo přirozené bílé světlo – tento model bude v každém případě vynikajícím doplňkem do vaší zahrady. Toto stojící svítidlo s rozšiřující se základnou lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 15W. Typ závitu je E27. Rozměry svítidla Taverna jsou následující: šířka 170 mm, výška 600 mm, průměr stínítka 175 mm. Má krytí IP44, které zajišťuje ochranu proti vniknutí předmětů do průměru 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Toto svítidlo se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.083 kg |
| EAN: | 5998250371283 |
| Šířka (mm): | 170 mm |
| Výška (mm): | 600 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Venkovní sloupky |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 175 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
