Svítidlo RABALUX 7146 PARAVENTO, E27 1x MAX 40W, IP44, -K, -lm, černá
Venkovní nástěnné svítidlo Paravento s osvětlením směrem vzhůru je představitelem klasického stylu. Černé hliníkové tělo svítidla doplňuje směrem vzhůru se svažující průhledné skleněné stínítko a šikmá základna se zaoblenými rohy. Hlava lampy obklopená obdélníkovým stínítkem spočívá na vodorovném prvku ve tvaru podnosu vyčnívajícím ze základny. Stínítko je zcela uzavřeno, na vrchu je zakryto kloboukovitým krytem. Paravento může být dobrou volbou na terasu – například na osvětlení prostoru kolem vchodových dveří – nebo kdekoli na vnější stěně domu. Venkovní svítilnu lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu do 40 W, typ patice E27. Rozměry Paraventu jsou: šířka 160 mm, výška 220 mm, vzdálenost od stěny 195 mm, instalační průměr 90 mm. Krytí IP44 nástěnného svítidla zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Venkovní lampa Paravento se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.922 kg |
| EAN: | 5998250371467 |
| Šířka (mm): | 160 mm |
| Výška (mm): | 220 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 195 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
