Svítidlo RABALUX 7147 PARAVENTO, E27 1x MAX 40W, IP44, -K, -lm, černá
Venkovní nástěnné svítidlo Paravento svítí směrem dolů je představitelem klasického stylu. Černé hliníkové tělo svítidla doplňuje zužující se průhledné skleněné stínítko a šikmá základna se zaoblenými rohy. Visací hlavu lampy obklopenou obdélníkovým stínítkem drží na místě vodorovný prvek vyčnívající z ozdobné základny. Stínítko je zcela uzavřeno, na vrchu je zakryto kloboukovitým krytem. Paravento může být dobrou volbou na terasu – například na osvětlení prostoru kolem vchodových dveří – nebo kdekoli na vnější stěně domu. Venkovní svítilnu lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu do 40 W, typ patice E27. Rozměry Paraventu jsou: šířka 160 mm, výška 220 mm, vzdálenost od stěny 195 mm, instalační průměr 90 mm. Krytí IP44 nástěnného svítidla zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Venkovní lampa Paravento se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.905 kg |
| EAN: | 5998250371474 |
| Šířka (mm): | 160 mm |
| Výška (mm): | 220 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 195 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
