Svítidlo RABALUX 7158 TEPLICE, E27 1x MAX 12W, IP44, matná černá
Moderní venkovní nástěnné svítidlo Teplice může být dobrou volbou na terasu nebo kdekoli na vnější stěně domu. Matné černé hliníkové tělo svítidla je doplněno tónovaným plastovým stínítkem, který tvoří kompletní válec a poskytuje skutečně atmosférické osvětlení. Svítilnu lze připevnit na stěnu pomocí prvku vyčnívajícího ze spodní části válce. Teplice lze použít s jedním světelným zdrojem s maximálním výkonem do 12 W, typ patice E27. Dle svého vkusu si můžete vybrat zdroj teplého nebo přirozeného bílého světla. Rozměry vnějšího svítidla jsou tyto: výška 170 mm, průměr 80 mm, vzdálenost od stěny 95 mm, instalační průměr 60 mm. Krytí IP44 zaručuje, že svítidlo je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Venkovní nástěnné svítidlo Teplice se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 5998250371580 |
| Výška (mm): | 170 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | kouřová barva |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 80 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 95 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
