Svítidlo RABALUX 7159 TEPLICE, E27 1x MAX 12W, IP44, 4000K, 660lm, matná černá
Moderní venkovní stojací lampa Teplice může být praktickým doplňkem vaší zahrady. Matná černá hliníková svítilna doplňuje tónované plastové stínítko, které poskytuje skutečně atmosférické osvětlení. Robustní válcová základna lampy spolu s podstavcem ve tvaru disku zajišťují potřebnou stabilitu. Teplice lze použít s jedním světelným zdrojem s maximálním výkonem do 12 W, typ patice E27. Dle svého vkusu si můžete vybrat zdroj teplého nebo přirozeného bílého světla. Rozměry zahradní lampy jsou následující: výška 600 mm, průměr 80 mm, montážní hloubka 110 mm. Krytí IP44 zaručuje, že svítidlo je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Venkovní stojací lampa Teplice se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.935 kg |
| EAN: | 5998250371597 |
| Výška (mm): | 600 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | kouřová barva |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 80 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní sloupky |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
