Svítidlo RABALUX 7166 HONGKONG, LED 9W, IP65, 4000K, 580lm, černá
Venkovní nástěnné svítidlo v moderním stylu Hong Kong je díky svým čistým liniím vhodnou volbou na terasu i vnější stěnu domu. Můžete jej umístit v blízkosti schodů vedoucích na terasu nebo ke vchodovým dveřím, případně může pomoci osvětlit chodník vedle domu. Zakřivené černé hliníkové tělo svítidla doplňuje bílá plastové stínítko. Venkovní lampa Hong Kong má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy F s výkonem 9 W, svítivostí 660 lumenů se stínítkem, 1100 lumenů bez stínítka a s teplotou barvy světla 4000 K. Zdroj přirozeného bílého světla má výjimečně dlouhou životnost: 30 000 hodin! Rozměry lampy jsou: šířka 100 mm, výška 200 mm, vzdálenost od stěny 100 mm. Venkovní svítidlo Hong Kong má stupeň krytí IP65, což znamená, že je zcela uzavřeno a chráněno proti pevným částicím a nečistotám, jakož i proti nízkotlakým proudům vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.692 kg |
| EAN: | 5998250371665 |
| Šířka (mm): | 100 mm |
| Výška (mm): | 200 mm |
| Krytí (IP): | IP65 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Příkon (W): | 9 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 660 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 100 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
