Svítidlo RABALUX 7167 HONGKONG, LED 9W, IP65, -K, -lm, černá
Venkovní stojací lampa Hong Kong v moderním stylu je díky svým čistým liniím skvělým doplňkem do vaší zahrady. Můžete jej umístit vedle chodníku přes zahradu nebo jej použít k dodatečnému osvětlení důrazných částí zahrady. Černá zakřivená horní část svítidla vyrobená z hliníku je doplněna bílým plastovým stínítkem a čtvercovou patkou ukončenou plochou základnou. Venkovní lampa Hong Kong má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G s výkonem 9 W, svítivostí 580 lumenů se stínítkem, 1100 lumenů bez stínítka a s teplotou barvy světla 4000 K. Zdroj přirozeného bílého světla má výjimečně dlouhou životnost: 30 000 hodin! Rozměry zahradní lampy jsou následující: šířka 100 mm, výška 800 mm, montážní hloubka 150 mm. Venkovní stojací lampa Hong Kong má stupeň krytí IP65, což znamená, že je zcela uzavřena a chráněna proti pevným částicím a nečistotám, jakož i proti nízkotlakým proudům vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.798 kg |
| EAN: | 5998250371672 |
| Šířka (mm): | 100 mm |
| Výška (mm): | 800 mm |
| Krytí (IP): | IP65 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Příkon (W): | 9 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 580 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní sloupky |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
