Svítidlo RABALUX 7197 WALES, E27 1x MAX 60W, IP44, -K, -lm, dub
Moderní venkovní stojací lampa Wales s designem se vzorem dřeva se mimořádně dobře kombinuje s přírodními barvami vaší zahrady. Dřevěný vzorovaný podstavec lampy je vybaven průhledným skleněným stínítkem s matným černým rámem. Pomocí svítidel Wales můžete účinně osvětlit stezku v zahradě nebo přidat speciální důraz oblíbeným rostlinám či dekorativním prvkům. Zahradní lampu lze použít s jedním světelným zdrojem s maximálním výkonem do 60 W, typ patice E27. Vnější lampa má šířku 90 mm a výšku 820 mm. Krytí IP44 zaručuje, že svítidlo je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Venkovní stojací lampa Wales se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.265 kg |
| EAN: | 5998250371979 |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Výška (mm): | 820 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | dub |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní sloupky |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
