Svítidlo RABALUX 72002 CEILO, LED 38W, IP20, 0K, 0lm, bílá
Kulatý lustr Ceilo s čistým designem nabízí vysoký jas a spoustu doplňků, takže je skvělou volbou pro mnoho moderních obývacích pokojů. Bílý model z kovu a plastu je doplněn bílým plastovým stínítkem a lze jej připevnit ke stropu pomocí kulaté ozdobné základny. Ceilo má vestavěný LED světelný zdroj spadající do energetické třídy G, který má výkon 38 W, svítivost 3150 lumenů se stínítkem, 3800 lumenů bez stínítka a životnost 25 000 hodin. Barevnou teplotu lustru lze měnit v rozmezí 3000-6500 K, to znamená, že může svítit teplým, přirozeným nebo studeným bílým světlem. Mezi další doplňky patří nastavitelný jas, paměť, časovač a noční funkce. Jas a časovač lze ovládat pomocí dálkového ovládání, zatímco teplotu barev a funkci paměti lze ovládat pomocí spínače nebo dálkového ovladače. Napětí baterie je 1,5 V a její kapacita je 400 mAh. Rozměry lustru Ceilo jsou následující: průměr 480 mm, přesah 1300 mm, montážní průměr 175 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.53 kg |
| EAN: | 5996595720025 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | kov/plast |
| Průměr (mm): | 480 mm |
| Příkon (W): | 38 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 3150 lumen |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1300 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
