Svítidlo RABALUX 72003 ORMINI, E27 1x MAX 25W, IP20, 0K, 0lm, matná bílá
Lustr Ormini určený do obývacího pokoje je jedním ze zástupců skandinávského stylu. Není náhodou, že mnoho lidí má v oblibě svítidla vyrobená z papíru bura, protože do této frekventované místnosti našeho domova vnášejí hravost a přirozenost. Matnou bílou kovovou lampu lze připevnit ke stropu pomocí malé, směrem dolů se zužující válcové dekorativní základny. Kopule, která tvoří kulovitý tvar, vyrobená z matného bílého papíru, tvoří kolem světelného zdroje kulovitý, květinový tvar. Ormini lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu až 25 W, patice typu E27. Barva světla vyzařovaného žárovkou, která může být teplá nebo přirozeně bílá, je přes bílý papírový obal vynikající. Rozměry lustru jsou následující: výška 235 mm, průměr 430 mm, přesah 1400 mm, instalační průměr 90 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 5996595720032 |
| Výška (mm): | 235 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | matná bílá |
| Barva svítidla: | matná bílá |
| Materiál stínidla: | papír |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 430 mm |
| Styl svítidla: | Skandinávská |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1400 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
