Svítidlo RABALUX 72007 JAROD, E27 1x MAX 40W, IP20, 0K, 0lm, černá
Lustr Jarod v industriálním stylu se svým jednoduchým designem může být vhodnou volbou do mnoha moderních obývacích pokojů a jídelen. Černý model, celý vyrobený z kovu, doplňuje směrem dolů se rozšiřující stínidlo ve tvaru A a lampu lze připevnit ke stropu pomocí malé kulaté ozdobné základny. Jarod lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu až 40 W, patice typu E27. Podle svého vkusu si můžete vybrat zdroj světla s teplým nebo přirozeným bílým světlem. První z nich pomáhá vytvořit domáckou atmosféru v místnosti, zatímco druhá vytváří čistý, moderní efekt, který může být přínosem pro obývací pokoj jako jednu z vysoce frekventovaných místností našeho domova. Rozměry lustru Jarod jsou následující: průměr 250 mm, výška 175 mm, přesah 1300 mm, instalační průměr 80 ??mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.741 kg |
| EAN: | 5996595720070 |
| Výška (mm): | 175 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 250 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1300 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
