Svítidlo RABALUX 72009 IRELIA, LED 55W, IP20, 4000K, 3750lm, saténově chromová
Světlý, moderní lustr Irelia se doporučuje těm, kteří hledají všestranný, a přesto velkolepý model do svého obývacího pokoje. Kovové saténově chromované svítidlo lze připevnit ke stropu pomocí malé kulaté ozdobné základny, ke které jsou připojeny nosné kabely, které drží dva kruhové prvky svítidla různých průměrů. Materiál bílých stínidel je akryl. Irelia má vestavěný LED světelný zdroj spadající do energetické třídy F, který má výkon 55 W, svítivost 4700 lumenů se stínidlem, 7800 lumenů bez stínidla a životnost 15 000 hodin. Teplotu barev lze nastavit na 3000, 4000 nebo 6000 K a měnit lze i jas lampy. Mezi další doplňky patří paměť, časovač a noční funkce. Teplotu barev lze ovládat pomocí spínače nebo dálkového ovladače, jas a časovač lze ovládat pomocí dálkového ovladače a funkci paměti lze ovládat pomocí spínače. Rozměry lustru Irelia jsou následující: průměr 600 mm, přesah 1200 mm, instalační průměr 180 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.09 kg |
| EAN: | 5996595720094 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | saténově chromová |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 600 mm |
| Příkon (W): | 55 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 4700 lumen |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1200 |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
