Svítidlo RABALUX 72010 FRINGILLA, LED 67W, IP20, 3000K, 1415lm, stříbrná
Lustr Fringilla doporučujeme těm, kteří mají rádi efektní řešení osvětlení, ale zároveň potřebují do svého prostorného moderního obývacího pokoje model s vysokým jasem. Stříbrné svítidlo z hliníku lze připevnit ke stropu pomocí malé kulaté ozdobné základny, která je spojena s dlouhým zaobleným prvkem svítidla spojeným nosnými kabely ve tvaru čtyř kruhů. Materiál bílých stínidel je plast. Fringilla má vestavěný LED světelný zdroj spadající do energetické třídy G, který má výkon 67 W, svítivost 3 750 lumenů se stínidlem, 7 000 lumenů bez stínidla a životnost 15 000 hodin. Lampa s barevnou teplotou 4000 K vyzařuje přirozené bílé světlo, které vytváří čistý, moderní efekt v obývacím pokoji. Rozměry stropního svítidla Fringilla jsou následující: výška 100 mm, průměr 600 mm, převis 1200 mm, instalační průměr 150 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.84 kg |
| EAN: | 5996595720100 |
| Výška (mm): | 100 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | stříbrná |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Průměr (mm): | 600 mm |
| Příkon (W): | 67 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 3750 lumen |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1200 |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
