Svítidlo RABALUX 72011 TEMPERIUS, LED 24W, IP20, 0K, 0lm, saténově chromová
Díky svému jednoduchému designu a mnoha funkcím navíc je lustr Temperius oblíbenou volbou pro moderní jídelny. Barevný model saténově chromovaný z kovu je doplněn bílým plastovým stínidlem a obdélníkovou ozdobnou základnou. Osvětlení je zajištěno dlouhým plochým horizontálním svítidlem. Temperius má vestavěný LED světelný zdroj spadající do energetické třídy G s výkonem 24 W, svítivostí 1415 lumenů se stínidlem, 1950 lumenů bez stínidla a životností 25 000 hodin. Světelný zdroj s barevnou teplotou 3000 K svítí teplým bílým světlem, ale svítidlo je schopné i RGB osvětlení. Temperius je stmívatelný, tj. jeho jas lze měnit. Mezi další doplňky patří paměť, časovač a noční funkce. Jas a funkci paměti lze upravit pomocí dálkového ovladače nebo aplikace v telefonu, zatímco časovač lze upravit pomocí aplikace v telefonu přes Wi-Fi nebo Bluetooth. Šířka lustru je 1000 mm, výška 30 mm, jeho přesah lze nastavit v rozmezí 800 až 1500 mm a jeho montážní hloubka je 255 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.255 kg |
| EAN: | 5996595720117 |
| Šířka (mm): | 1000 mm |
| Výška (mm): | 30 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | saténově chromová |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 24 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1415 lumen |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1500 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
