Svítidlo RABALUX 72015 ZURIEL, E27 1x MAX 40W, IP20, 0K, 0lm, saténově chromová
Lustr Zuriel industriálního stylu, může být charakteristickým kusem nábytku v moderním obývacím pokoji. Lampa v saténové chromové barvě, vyrobená výhradně z kovu, je doplněna o černé stínítko a lze ji připevnit na strop pomocí kulatého dekorativního podstavce. Zuriel lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu až 40 W, objímkou typu E27. Dle vašeho vkusu si můžete pro lampu vybrat zdroj teplého nebo přirozeného bílého světla. První z nich pomáhá vytvořit intimní, domácí atmosféru v místnosti, zatímco druhý vytváří čistý, moderní efekt, který může být užitečný v obývacím pokoji jako jedné z místností s vysokou návštěvností našeho domova. Jelikož světelný zdroj je viditelný celý, vyplatí se tento model použít s estetickou žárovkou jiného tvaru než je běžné. Rozměry přívěsku Zuriel: výška 150 mm, průměr 70 mm, přesah 1200 mm, montážní průměr 100 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 5996595720155 |
| Výška (mm): | 150 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | saténově chromová |
| Barva svítidla: | saténově chromová |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 70 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1200 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
